MISTY MEADOW`S HOT CHOCOLATE-PC “TOTTI”

 

Dzimšanas datums: 04/10/2009

Dzimums: suns

Krāsa: šokolādes ar baltu

Audzētājs: Tuula Lehtinen Cochetti, Misty Meadow`s, Itālija

INT CH, EST, FIN CH, BY CH, PL CH, BALTIC WINNER`14, BALTIC WINNER`11CLUB WINNER`13, OGRE WINNER`13

LOI 07/104465 MISTY MEADOW`S STORMIN`NORMAN-PC  3160CH DOVENTYS NOKUMDED NORMAN CH
3427CB
ISHMERE THEO AT NIKITOS
2745CF
BALADORA HOLLIES ME GIRL DORENTY
LOI 03/134018 MISTY MEADOW`S SINGNPLAY
FIN 33379 
ROSALAGO MM`S LEOPOLDO
LOI 01/117832
MISTY MEADOW`S SINGASONG
LOI 08/83730 MISTY MEADOW`S MARRON GLACE-PC LOI 05/65552 MISTY MEADOW`S KINGLEOPOLD-PC
FIN33379/02
ROSALAGO MM`S LEOPOLDO
LOI 04/36650
MISTY MEADOW`S DANUBIOBLU
LOI 07/62095 MISTY MEADOW`S NUTELLA-PC
FIN22151/08
PAHKINAN MM`S CACAO DSG
LOI 06/28161
MISTY MEADOW`S CHOCOMARIMINT-PC

 

 

28.06.2015., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde

BEST OF BREED, LATVIAN WINNER’15, CACIB

Eksperts: Nina Kharatishvili (Krievija)

_____________________________

26.10.2014., Brno, Čehija, EUROPEAN DOG SHOW

r.CAC, Ex2 in Champion class

25.10.2014., Brno, Čehija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

r.CAC, Ex2 in Champion class (no 14 suņiem)

Eksperti: Ivana Síbrtová (Čehija), Jilkova Zdenka (Čehija)

_____________________________

06.09.2014., Ventspils, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

BEST OF BREED, BEST IN GROUP

Eksperts: Panos Demetriou (Kipra)

He was shortlisted to TOP 6 Best Champion Males at WDS in a huge competition! Not bad as 39 dogs entered in Champion class!

_______________________________

28.06.2014., Rīga, Latvija, FCI IX grupas izstāde, Kluba Uzvarētājs

EX1, CQ, BEST OF BREED, CLUB WINNER’14

Eksperts: Igoris Zizevskis (Lietuva)

____________________________

 26.07.2014., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde

EX1. BM1, CAC, CACIB, BOB

Eksperts: M.Ostrovskaya (Krievija)

 

____________________________

 07.06.2014., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde

Ex1, BOB, Cruft’s

Eksperts: Svetlana Kokonena (Latvija)

____________________________

24.05.2014., Moletai, Lietuva, Starptautiskā suņu izstāde „BALTIC WINNER 2014”

BALTIC WINNER’2014 , BEST OF BREED, CAC, CACIB

Eksperts: Igor Vyguzov (Krievija)

___________________________

23.03.2014., Maskava, Krievija, Starptautiskā suņu izstāde EURASIA

Ex2 in Champion class, rCAC, rCACIB, Best Male 2

Eksperts: Tatjana Urek (Slovēnija)

____________________________

07.12.2013., Stokholm, Zviedrija, Sweden Winner 2013

 Ex in Champion Class 

____________________________

12.10.2013., Valmiera, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde

EX1, CQ, BEST MALE 1, BOO

Eksperts: Siret Lapasaar (Igaunija)

_____________________________

07.09.2013., Ventspils, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Kurzemes Kauss 2013”

EX1, CQ, BEST OF BREED

Eksperts: E. Belkina (Krievija) 

_____________________________

25.08.2013., Belostoka, Polija, Starptautiskā suņu izstāde

EX1, CQ, CAC, R.CACIB, PL CH

Eksperts: A. Redlicka (Polija)

 _____________________________

27.07.2013., Jaunmārupe, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Reto Kauss 2013”

EX1, CQ, CAC, BEST OF BREED, BEST IN GROUP 3

Eksperts: R. Reyniers (Beļģija)

BIS Eksperts: N. Sedykh (Krievija)

 _____________________________

27.07.2013., Jaunmārupe, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde (Latvijas dekoratīvo suņu klubs)

EX1, CQ, BEST OF BREED, CLUB WINNER`13, BEST IN SHOW 3

Eksperts: I. Viguzov (Krievija)

BIS Eksperti: I. Viguzov (Krievija), V. Belskiy (Ukraina)

 _____________________________

14.07.2013., Ogre, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Ogres Vasara”

EX1, CQ, CAC

Eksperts: M. Leonard (Īrija)

 _____________________________

13.07.2013., Ogre, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Ogres Uzvarētājs”

EX1, CQ, CAC, OGRE WINNER`13

Eksperts: M. Verbicka (Baltkrievija)

 _____________________________

22.06.2013., Braslava, Baltkrievija, Visu šķirņu suņu izstāde

EX1, CQ, CAC, BOB, BIG 3, BY CH

Eksperts: N. Ionovich (Serbija)

_____________________________