EDWARD DI SAN GIMIGNANO

Dzimšanas datums: 11/06/2012

Dzimums: suns

Krāsa: bēša

Audzētājs: Francesco Cochetti, Di San Gimignano, Itālija

LV JCH, MTN JCH, MOL JCH, CY JCH, AZ JCH, GE JCH, CAUCASIAN JCH, CAUCASIAN JUNIOR WINNER, BY JCH, LT JCH

CLUB JUNIOR WINNER`13, OGRE JUNIOR WINNER`13

BEST OF BREED JUNIOR x 10

BEST OF BREED x1

BEST IN SHOW JUNIOR 1

res. BEST IN SHOW JUNIOR

BEST IN SHOW JUNIOR 5

Mūsu audzētavā 2012.gada vasarā ieradās puika Edward no Itālijas audzētavas Di San Gimignano!

ROI 08/97961 MISTY MEADOW`S ORLANDO FURIOSO – PC
ROI 08/27013 LEANDER STORMBREAKER WITH BALLYBROKE
1638 
LEANDER RAIN CATCHER (FAWN)
AF 02553404
LEANDER CREM TEASE
ROI 04/36650 MISTY MEADOW`S DANUBIOBLU
ROI 00/9766 
MISTY MEADOW`S DANSINGMASTER CH INT FIN IT SPA CH MOND EUR 
ROI 98/67060 
WIDOGI FLASH SUIT
ROI 09/27191 FLASH A SMILE-PC DI SAN GIMIGNANO ROI 08/116836 BALLYBROKE TUFFY
1638
LEANDER RAIN CATCHER (FAWN)
AE04979601 BALLYBROKE MADDY 
ROI 03/29932 MISTY MEADOW`S FLASHNEWS
ROI 00/58700 
MISTY MEADOW`S FLAMENCO
CH FIN
ROI 98/67060 
WIDOGI FLASH SUIT

.

_____________________________

13.10.2013., Šauļi, Lietuva, Visu šķirņu suņu izstāde

EX1, JCAC, JUNIOR BOB 

Eksperts: A. Šiškin (Baltkrievija)

_____________________________

27.07.2013., Jaunmārupe, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde (Latvijas dekoratīvo suņu klubs)

Junior BOO, CLUB JUNIOR WINNER`13

Eksperts: I. Viguzov (Krievija)

_____________________________

13.07.2013., Ogre, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Ogres Uzvarētājs”

BOB, OGRE JUNIOR WINNER`13

Eksperts: M. Verbicka (Baltkrievija)

_____________________________

22.06.2013., Braslava, Baltkrievija, Visu šķirņu suņu izstāde

JCAC, BY JCH, JUNIOR BIS 5

Eksperts: N. Ionovich (Serbija)

_____________________________

6.-7.-8.-9.06.2013, Baku, Azerbaidžāna, Caucasian Winner 2013

06.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, MONTENEGRO JUNIOR CHAMPION (Eksperts: Luis Catalan)

06.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, MOLDOVA JUNIOR CHAMPION (Eksperts: Cristian Stefanescu)

07.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR (Eksperts: Petru Mutean)

BEST IN SHOW JUNIOR 1 (Eksperts: Cristian Stefanescu)

07.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR (Eksperts: Luis Pinto Teixeira)

08.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, CYPRUS JUNIOR CHAMPION (Eksperts: Carla Molinari)

8.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, AZERBAIJAN JUNIOR CHAMPION (Eksperts: Miodrag Vretenicic)

9.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, BEST OF BREED (Eksperts: Chris Zeniou)

res. BEST IN SHOW JUNIOR (Eksperts: Miodrag Vretenicic)

9.06.13. JCAC, BEST OF BREED JUNIOR, GEORGIA JUNIOR CHAMPION (Eksperts: Hans van den Berg)

CAUCASIAN JUNIOR CHAMPION

CAUCASIAN JUNIOR WINNER

 _____________________________

 _____________________________

06.04.2013., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

JCAC, BEST OF BREED

Eksperts: Inese Pablaka (Latvija)

_____________________________

09.12.2012., Liepāja, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Dzintara ziema 2012”

BEST BABY

Eksperts: Alberto Cuccillato (Itālija)

_____________________________

08.12.2012., Liepāja, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Dzintarkrasts 2012”

BEST BABY

Eksperts: Adam Ostrowski (Polija)

_____________________________