FLY FLY DIRTY DIRTY DANCER

Dzimšanas datums: 05/07/2011

Dzimums: kuce

Krāsa: zelta ar melnu masku

Audzētājs: Mimmi & Jaana Tumppila,Fly Fly, Somija

C.I.B.

LV, LT, BY, EE, BALT, RUS JCH

LV , MTN , MTN GRAND , MOL , MOL GRAND , CY , AZ , AZ GRAND , GE , KURA , BY, CAUCASIAN CH

CAUCASIAN WINNER

Best In Show 3 Junior

Best In Show Puppy

Best In Show 4 Puppy

Best In Group 3 Puppy

4 x JBOB, 15 x BEST OF BREED , 3 x CACIB

Mūsu audzētavā 2012.gada janvārī ieradās jauka meitene Margo no Somijas audzētavas Fly Fly!

C.I.B FI CH EE CH NO CH AM CH
HeW-10 FIW-10CHIC CHOIX ADRENALIN RUSHFIN24885/07
C.I.B FIN CH AM CH EUW-06 KBHW-07BARJEA MAI LING PANDA
FIN42357/05, AKCNM89174605
AM CH
BARJEA MISCHIEF`S FALCORE
AKCNM75116001
AM CH
BARJEA MAI LING SUMMER WIND
AKCNM79399203
FIN CHCHIC CHOIX SHAMELESS
FIN11899/06
C.I.B FIN CH GB MVA SE CH DK CH AM CH 
FINW-05

KUTANI RECKLESS 
FIN22144/05, KCSB1129CL
FIN CH AM CH 
 BARJEA`S SAWYER 
FIN42358/05, AKCNP05154901
FI CH LV CH EE CH LT CH LT JCH
BALT CH BALTJW-08CHIC CHOIX KINDERLAND KOPYFIN35609/07
C.I.B FIN CH GB MVA SE CH DK CH AM CH
FINW-05KUTANI RECKLESS
FIN22144/05, KCSB1129CL
GB CH

SHIGNA FIRE STORM AT LHASWOOD 
KCSB2173CK
KUTANI FLANDERS
KCX4446102X04
FIN CH AM CHTA SEN CHIC CHOIX LITTLE BIT TIPSY
FIN46325/05, AKCNM92147201
AM CH

KINDERLAND TA SEN TIP O`TH`ROCK 
AKCNM297103/01
FIN CH

CHIC CHOIX ELLEN O`HARA 
FIN14098/98, AKCNM91820901

____

14.12.2013. Viļņa, international dog show Vilnius Winter’2013

LT CAC, r. CACIB

 Ar šo titulu Margo noslēdza INTERČEMPIONA titulu!

_________________________

22.06.2013., Braslava, Baltkrievija, Visu šķirņu suņu izstāde

CAC, BY CH

Eksperts: N. Ionovich (Serbija)

_____________________________

 6.-7.-8.-9.06.2013, Baku, Azerbaidžāna, Caucasian Winner 2013

06.06.2013. CAC, BEST OF BREED, MONTENEGRO CHAMPION (Eksperts: Carla Molinari)

06.06.2013. CAC, BEST OF BREED, MOLDOVA CHAMPION (Eksperts: Luis Catalan)

07.06.2013. CAC, BEST OF BREED, MONTENEGRO GRAND CHAMPION (Eksperts: Luis Pinto Texeira)

07.06.2013. CAC, BEST OF BREED, MOLDOVA GRAND CHAMPION (Eksperts: Cristian Stefanescu)

08.06.13. CAC, BEST OF BREED, CYPRUS CHAMPION (Eksperts: Chris Zeniou)

8.06.13. CAC, CACIB, BEST OF BREED, AZERBAIJAN CHAMPION (Eksperts: Hans van den Berg)

9.06.13. CAC, BEST OF BREED (Eksperts: Petru Muntean)

9.06.13. CAC, CACIB, BEST OF BREED, AZERBAIJAN GRAND CHAMPION, GEORGE CHAMPION, KURA CHAMPION (Eksperts: Miodrag Vretenicic)

CAUCASIAN CHAMPION

CAUCASIAN WINNER

_____________________________

06.04.2013., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

CAC, LV CH

Eksperts: Inese Pablaka (Latvija)

_____________________________

03.02.2013., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts:Tatyana Romanovskaya (Krievija)

_____________________________

10.11.2012., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde “Zooekspo 2012”

CACIB, BOB

Eksperts: Ludmila Nikitina (Krievija)

_____________________________

14.10.2012., Rīga, Latvija, IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts:Natalia Sedykh (Krievija)

_____________________________

06.10.2012., Pleskava, Krievija, Visu šķirņu suņu izstāde

BB1, JCAC, BOB Junior & Best of Breed

RUS JCH!

Eksperts: Igoris Zizevskis (Lietuva)

_____________________________

29.09.2012., Rīga, Latvija, IX grupas suņu izstāde

BB1, BOB

Eksperts: Liliane Stojkovic (Francija)

_____________________________

08.09.2012., Rīga, Latvija, IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts: Dmitrij Prozorov (Krievija)

_____________________________

19.08.2012., Tallinn, Igaunija, Starptautiskā suņu izstāde “Baltic Winner 2012”

JCAC

EE JCH!

Eksperts: Karin Bernardis (Austrija)

_____________________________

17.06.2012., Braslau, Baltkrievija, Visu šķirņu suņu izstāde

BOB, JCAC, Best in Show 3 Junior

BY JCH!

_____________________________

09.06.2012., Rīga, Latvija, Starptautiskā FCI CACIB suņu izstāde, Cruft`s kvalifikācija

JCAC, JBOB, BB2, Cruft’s qualification

Eksperts: Andersson Johnu (Zviedrija)

_____________________________

03.06.2012., Kaunas, Lietuva, Visu šķirņu suņu izstāde

JCAC, JBOB, BB2

Eksperts: Anne Sume (Igaunija)

_____________________________

19.05.2012., Rīga, Latvija, IX grupas šķirņu suņu izstāde

JCAC, BB2, JBOB

Eksperts: Malgorzata Zakrzewska (Polija)

_____________________________

07.04.2012., Rīga, Latvija, IX grupas šķirņu suņu izstāde

JCAC, BB2

Eksperts: Leoš Jančik (Čehija)

_____________________________

17.03.2012., Rīga, Latvija, Starptautiskā FCI CACIB suņu izstāde

Puppy BOB, BIG 3 Puppy

Eksperts: Anna Redlicka (Polija)

_____________________________

10.03.2012., Rīga, Latvija, IX grupas suņu izstāde

PUPPY BOB, BIS PUPPY 4

Eksperts: Zofia Konderla (Polija)

_____________________________

28.01.2012., Ogre, Latvija, IX grupas šķirņu suņu izstāde

BEST PUPPY

Eksperts: Ligita Zaķe (Latvija)

_____________________________