ALARM`S INTELLIGENT LEONARDO

Dzimšanas datums: 12/01/2010

Dzimums: suns

Krāsa: balta

LV, LT, EE, BALT, RUS JCH

LV, LT, EST, MOL, CY, BY, BALT, FIN, RUS CH, MTN CH, MTN GRAND CH, MOL GRAND CH, AZ CH, AZ GRAND CH, GE CH, KURA CH, CAUCASIAN CHAMPION, CAUCASIAN WINNER, PL CH

INTERCHAMPION

TALLINN JUNIOR WINNER 2011

TALLINN WINNER 2012

LV&EE&RU JCH
PHILFORT FIGARO FAN (long)PL-0
RU&LV CH
BAI KUIN JEAN FASHION BOY
 RUS&2xRKF, GRAND CH, CW
 PEPE (long)
 RUS&RKF&LV&BLR CH
 BAI KUIN SHERRY DANCE
CAC
SHAH ARPILIN FANTAZY
 RU&MD&BY&EE CH
 CHIPAU ACE OF HEARTS
 INT&RUS&RKF&BLR&UKR CH
 SHAH ARPILIN LOREL (long) 
LVJ&LV CH, R.CACIB
SHAH ARPILIN AFINAPL-1
RU&MD&BY&EE CH
CHIPAU ACE OF HEARTS
 FIN&NORD CH
 MISTY MEADOW`S FLAMENCO 
 INT&FIN&DK&S&N&NORD CH, WW`01`02
 CHIPAU CALISTA
SHAH ARPILIN HUANITA
 INT&RUS&EST
 MISTY MEADOW`S FANTASIMA
 SHAH ARPILIN IOLANTA

_____________________________

07.03.2015., Rīga, Latvia, FCI IX grupas suņu izstāde

BEST OF BREED

Eksperts: Dragana Bujisic Vasiljevic (Serbija)

_____________________________

21.02.2015., Valmiera, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

BEST OF BREED, BEST OF GROUP V

Eksperts: Tiho Pehar (Horvātija)

 _____________________________

17.01.2015., Daugavpils, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

BOB, BEST IN GROUP 1, res. BEST IN SHOW

 _____________________________

07.12.2014., Kedainai, Lietuva, Nacionālā visu šķirņu izstāde

Ex 1, Best Male, BEST OF BREED

Eksperts: Siret Lepasaar (Igaunija)

 _____________________________

26.10.2014., Brno, Čehija, EUROPEAN DOG SHOW

Ex3 in Open class

25.10.2014., Brno, Čehija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

Ex3 in Open class

Eksperti: Ivana Síbrtová (Čehija), Jilkova Zdenka (Čehija)

_____________________________

28.06.2014., Jaunmārupe, Latvija, FCI XI grupas suņu izstāde

EX2

Eksperti:  Igoris Zizevskis (Lietuva), Rita Kadiķe Skadiņa (Latvija)

_____________________________

26.04.2014., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

1ex., BOB, BIS 1 

Eksperts: Julija Aidietiene (Lietuva)

_____________________________

 23.03.2014., Maskava, Krievija, Starptautiskā suņu izstāde EURASIA

Ex1 in Open class, CAC, Best male 3

Eksperts: Tatjana Urek (Slovēnija)

_____________________________

07.12.2013., Stokholm, Zviedrija, Sweden Winner 2013

 Ex2 in open Class (15 entries)

_____________________________

09.11.2013., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde

EX1 open class, CQ, BM2, RCACIB

Eksperts: Nemanja Jovanovic (Serbija)

_____________________________

25.08.2013., Belostoka, Polija, Starptautiskā suņu izstāde

X1, CAC, PL CH

Eksperts: A. Redlicka (Polija)

 _____________________________

 6.-7.-8.-9.06.2013, Baku, Azerbaidžāna, Caucasian Winner 2013

06.06.13. CAC, BEST OF BREED, MONTENEGRO CHAMPION (Eksperts: Luis Catalan)

BEST IN GROUP 1 (Eksperts: Luis Catalan)

BEST IN SHOW 1 (Eksperts: Sanja Vretenicic)

06.06.13. CAC, BEST MALE 1, MOLDOVA CHAMPION (Eksperts: Cristian Stefanescu)

07.06.13. CAC, BEST MALE 1, MONTENEGRO GRAND CHAMPION (Eksperts: Petru Mutean)

07.06.13. CAC, BEST OF BREED, MOLDOVA GRAND CHAMPION (Eksperts: Luis Pinto Teixeira)

08.06.13. CAC, BEST OF BREED, CYPRUS CHAMPION (Eksperts: Carla Molinari)

8.06.13. CAC, BEST OF BREED, AZERBAIJAN CHAMPION (Eksperts: Miodrag Vretenicic)

9.06.13. CAC, BEST MALE 1 (Eksperts: Chris Zeniou)

9.06.13. CAC, AZERBAIJAN GRAND CHAMPION, GEORGIA CHAMPION, KURA CHAMPION (Eksperts: Hans van den Berg)

CAUCASIAN CHAMPION

CAUCASIAN WINNER

_____________________________

_____________________________

03.02.2013., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts:Tatyana Romanovskaya (Krievija)

_____________________________

20.01.2013., Daugavpils, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Ziemas pasaka, Latgale 2013”

BOB

Eksperts: Pero Bozinovski (Maķedonija)

_____________________________

19.01.2013., Daugavpils, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Latgale Kauss 2013”

BOB, res.BEST IN GROUP

Eksperts: Yana Gavrilova (Krievija)

_____________________________

09.12.2012., Liepāja, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Dzintara ziema 2012”

CAC, BOB

Eksperts: Alberto Cuccillato (Itālija)

_____________________________

08.12.2012., Liepāja, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “Dzintarkrasts 2012”

CAC, BOB

Eksperts: Adam Ostrowski (Polija)

_____________________________

10.11.2012, Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde Zooekspo 2012

CACIB, BOB

INTERCHAMPION

Eksperts: Juha Kares (Somija)

_____________________________

14.10.2012., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts: Nikolaj Sedykh (Krievija)

_____________________________

08.09.2012., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

BOB

Eksperts: Dmitrij Prozorov (Krievija)

_____________________________

12.08.2012., Pleskava, Krievija, Starptautiskā suņu izstāde

CAC, CACIB

_____________________________

04.08.2012., Kuopio, Somija, Sawo Show`12

CAC, CACIB

FIN CH

_____________________________

17.06.2012., Braslau, Baltkrievija, Visu šķirnu suņu izstāde

CAC, BOB, Best in Group 1, Best in Show 3

BY CH

_____________________________

09.06.2012., Rīga, Latvija, Starptautiskā FCI CACIB suņu izstāde

R. CACIB

Ekperts: Domech Angel Garach (Spānija)

_____________________________

03.06.2012., Kaunas, Lietuva, Visu šķirņu suņu izstāde

CAC N, BOO

Eksperts: Anne Sume (Igaunija)

_____________________________

14.-15.04.2012., Tallinn, Igaunija, Starptautiskā suņu izstāde “Tallinn Winner 2012”

BOB, CACIB, Tallinn Winner`12

Eksperts: Krystyna Opara (Polija)

_____________________________

11.-12.02.2012., Kišiņeva, Moldova, Starptautiskā suņu izstāde

CIB-FCI 11.02.2012
CAC, CACIB, BOB, BIG 3 , CH МD
Eksperts: Hristozov Georgi (Bulgārija)

CAC-Cyprus 11.02.2012
CAC, BOB, CH CY
Eksperts: Kuplyauskas Eugeny (Krievija)

CACIB-FCI 12.02.2012
CAC, CACIB, BOB, GRAND CH MD
Eksperts: Deniz Kuzelj (Kipra)

_____________________________

18.12.2011., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

CW, CAC, BOB, BEST IN SHOW II

Eksperts: Beata Petkeviča (Latvija)

BIS eksperts: Kornelija Butrimova (Lietuva)

____________________________

29.-30.10.2011., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde Zooekspo 2011

EX1, CACIB, BOO

____________________________

01.10.2011., Pleskava, Krievija, Viskrievijas suņu izstāde

RUS CAC, BOB, BIG II, RUS CH

____________________________

04.06.-05.06.2011., Тallinn, Igaunija, Starptautiskā suņu izstāde Winner 2011

EST JCAC, JBOO, EJW`11

____________________________

26.-27.03.2011, Мaskava, Krievija, Starptautiskā suņu izstāde “Евразия 2011”

____________________________

19.02.2011, Pleskava, Krievija, Viskrievijas visu šķirņu suņu izstāde

JCAC, BOB, Best Junior

____________________________

20.02.2011, Panevežys, Lietuva, Nacionāla suņu izstāde

JCAC, BOO, Best Junior

____________________________

22.01.2011, Daugavpils, Latvija, Latgales reģionāla dzīvnieku mīļotāju centra nacionālā suņu izstāde

JCAC, BOB

____________________________

11.12.2010, Liepāja, Latvija, Liepājas reģionālā kluba nacionālā suņu iztāde

JCAC, BOB

____________________________