CHIC CHOIX SEVERUS SEPTIMUS

  Dzimšanas datums: 09/04/2013

  Dzimums: suns

  Krāsa: zelta

  Audzētājs: Juha O. Kares, Chic Choix, Somija

Latvia Junior Champion, Estonia Junior Champion, Lithuania Junior Champion, Baltic Junior Champion,CZECH CHAMPION Latvia Junior Winner’14, Club Winner’14, BIS Junior x 2, res.                                         https://www.acheterviagrafr24.com/achat-viagra-en-ligne-sans-ordonnance/                                                   BIS, BIG 2 x 2, BIG5

 

 

FI CH SE CH LT CH HU CH HeJW-11 FIW-12 NORDW-11 LTW-12 SEW-12 LTW-13 WW-13 CHIC CHOIX ALEXANDER THE GREAT FI49095/10 C.I.B NORD CH FI CH DK CH SE CH NO CH EE CH LV CH LT CH NOV-09 KBHW-11 CHIC CHOIX PARTI ALEXANDER
FIN52932/08
C.I.B US CH FIN CH SE CH DK CH GB MVA FINW-05KUTANI RECKLESSFIN22144/05, KCSB1129CL
C.I.B NORD CH FIN CH SE CH NO CH EE CHCHIC CHOIX SURPRISE PARTIFIN43787/05
NORD CH FI CH SE CH NO CH TZA-MA`S HANNAH MONTANA
FIN49094/10, N07271/08
FI CH NO CH CHIC CHOIX MY MAN ASHLEY FIN26641/04
FI CH NO CH FIW-09 NORDW-09 CHIC CHOIX HIGH CLASSFIN43792/05
CHIC CHOIX MELANIE HAMILTON FI 56641/11 US CH RUFKINS MONARCHS LOVE BYTES
AKCNP19441002
US CH RUFKINS LOVE`EM AND LEAVE`EM AKCNM77872703
US CH MONARCHS TARA HUFF OBESSIONAKCNP02530401
C.I.B FIN CH CHIC CHOIX SHADES OF TARA
FIN26644/04
C.I.B FIN CH LV CH RU CH FINJW-03 LVV-06 RKFV-06 BENEFIC SOLAR ECLIPSEFIN40016/02
C.I.B US CH FIN CH SE CH DK CH EE CH CHIC CHOIX TA SEN ESTELLAFIN28221/9

21.02.2015., Valmiera, Latvia, National all breeds dog show

BEST OF BREED, BEST OF GROUP IV

Judge: Tiho Pekar (Croatia)

  _____________________________

13.12.2014., Liepāja, Latvija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

BEST OF BREED

Eksperts: I.Poletaeva (Somija)

 _____________________________

07.12.2014., Kedainai, Lietuva, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

CAC, BOB, res.BEST IN GROUP
Candidate for Lithuania Champion

Eksperts: Igoris Zizevskis (Lietuva)

 _____________________________

23.11.14, Rīga, Latvija, Starptautiskā visu šķirņu suņu izstāde 

Ex2, rCACIB, BM2

Eksperts: Linda Volarikova (Slovākija)

 _____________________________

26.10.2014., Brno, Čehija, EUROPEAN DOG SHOW

CAC, EX 1 in intermedia class from 3 males
CZECH CHAMPION

Eksperts: Jilkova Zdenka (Čehija)

 _____________________________

25.10.14., Brno, Čehija, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

CAC, Ex1 in intermedia class, Best male3

Eksperts: Kanas Robert (Slovākija)

 _____________________________

19.07.2014., Ukmerge, Lietuva, Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

 LT JCAC, BEST OF BREED, BEST OF BREED JUNIOR,
BEST IN SHOW JUNIOR 1
BEST IN GROUP 2

LITHUANIA JUNIOR CHAMPION
BALTIC JUNIOR CHAMPION

Eksperts: Nikolay Sedikh (Krievija)

BIS eksperts: Andraš Polgar (Čehija)

 _________________________________

28.06.2014., Jaunmārupe, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde “Club Winner”

 BEST OF BREED, BEST OF BREED JUNIOR,
BEST IN SHOW JUNIOR 1
BEST IN SHOW 2
CLUB WINNER

Eksperti: Igoris Zizevskis (Lietuva), Rita Kadike-Skadiņa (Latvija)

 _________________________________

26.04.2014., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

 Ex1, JCAC, BOB, 

Latvia Junior CHAMPION

Eksperts: Julija Aidietiene (Lietuva)

_________________________________

 22.03.2014., Rīga, Latvija, Starptautiskā suņu izstāde “Latvia Winner”

 JCAC, BM2,

Latvia Junior WINNER

Eksperts: Vanaken Jean- Francois (Beļģija)

 _________________________________

14.12.2013., Viļņa, Lietuva, Starptautiskā suņu izstāde “Vilnius Winter 2013”

BEST OF BREED PUPPY

Eksperts: Natalia Sedykh (Krievija)

 _________________________________

09.11.2013., Rīga, Latvija,  Starptautiskā suņu izstāde “Baltic Winner 2013”

PP

 _____________________________

14.09.2013., Rīga, Latvija, FCI IX grupas suņu izstāde

PP, BEST OF BREED BABY, res. BEST IN SHOW BABY

Eksperts: C. Metans (Francija)

BIS Eksperts: L. Zaķe (Latvija)

_____________________________

07.09.2013., Ventspils, Latvija, Visu šķirņu suņu izstāde “Kurzemes Kauss 2013″

BEST OF BREED BABY

Eksperts: M. Frangopol (Rumānija)